Založ si blog

Covid fobici

Fóbia je chorobný strach z niečoho. Je mnoho druhov fóbií. Napríklad niektorí ľudia majú strach z výšok, ďalší z pavúkov a podobne. Je tu pandémia koronavírusu a s ňou sú tu aj covid fobici.

Covid fobici majú chorobný strach z Covid-19. Boja sa že sa nakazia a zomrú. Strašia ich médiá ktoré sú plné informácií o tom koľko ľudí sa u nás a vo svete nainfikovalo, koľkí skončili na pľúcnej ventilácii…

Strašia ich politici ktorí hovoria, že v záujme ochrany pred koronavírusom musíme robiť radikálne kroky. Covid fobici dokážu tolerovať tých najhorších politických podvodníkov, pokiaľ sa tvária, že ochrana pred chorobou je ich prioritou.

Covid fobici žijú v zovretí strachu. Horlivo podporujú aj tie najprísnejšie opatrenia. Rúška, dezinfekcia rúk, meranie teploty, rozostupy. Očkovanie je pre nich spása a nevedia sa ho dočkať.

Darmo im budete hovoriť, že väčšina nakazených ani nevie že to má. Covid fobici majú taký strach z koronavírusu, že by najradšej aj spávali v skafandri a s rúškom na tvári. Pokiaľ sa starajú sami o seba, tak je to v poriadku. Horšie je keď sa miešajú do života ostatným a snažia sa im rozkazovať čo majú robiť.

Máte vo svojom okolí, rodine nejakých covid fobikov? Zažili ste situácie keď sa vás pokúšali buzerovať? Ak áno, napíšte do diskusie. Som zvedavý na vaše príspevky.

Ruské porážky

13.10.2022

Ruská propaganda vykresľuje Rusko ako neporaziteľnú krajinu. V skutočnosti sa Rusko zúčastnilo aj vojen ktoré prehralo. Takouto vojnou bola Rusko-japonská vojna, ktorá prebiehala od februára 1904 do septembra 1905. V nej boli ruské vojská porazené v devätnásťdňovej bitke pri Mukdene. Táto bitka rozhodla o víťazovi celej Rusko-japonskej vojny. Pozoruhodná je aj bitka pri [...]

Toto si treba pripomenúť teraz, keď Rusi vymývajú ľuďom mozgy mýtom o ruskej neporaziteľnosti

12.10.2022

Čítal som životopis Jaroslava Haška. Už som uverejnil článok v ktorom som publikoval úryvky z knihy a poznámky, ktoré som si pri čítaní robil. Teraz sa k tejto knihe vrátim. Jaroslav Hašek bol priamy účastník bojov v 1. svetovej vojne, na východnom fronte. V knihe sa o bojoch píše toto: Ukrajinská fronta se dále neodvratne hroutí. Ruští vojáci hromadně opouštejí [...]

Rodinná tragédia

11.10.2022

Pani Halušková má syna, ktorý chodí do tretej triedy na základnej škole. Celé dni čumí do smartfónu a buď pozerá porno ktoré hrajú ľudia oblečení do zvieracích kostýmov, alebo hrá hry.

Poľská armáda / Poľskí vojaci / Poľský vojak /

Poľskú pohraničnú stráž posilnilo doteraz najväčšie plavidlo. Cena? 111 miliónov

23.09.2023 22:03

Plavidlo je takmer 70 metrov dlhé a 11,5 metra široké. Na palube bude mať 20 stálych členov posádky.

nehoda

Nehody na východe Slovenska: Obeť a piati zranení

23.09.2023 19:38

Pri Hažíne nad Cirochou v okrese Humenné vlak narazil do chodcov.

Británia Londýn EÚ Protest Vstup Opätovný

„Obrovská chyba.“ Tisíce ľudí v Londýne žiadali návrat Británie do EÚ. Kayová: Politici nám klamali

23.09.2023 19:02, aktualizované: 20:56

Za odchod z EÚ hlasovalo v roku 2016 v referende 51,9 percenta voličov, za zotrvanie 48,1 percenta.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 65
Celková čítanosť: 188704x
Priemerná čítanosť článkov: 2903x

Autor blogu